תואר ראשון בשנתיים

אפשר ללמוד תואר ראשון בשלוש או ארבע שנים, אבל אפשר גם ללמוד תואר ראשון בשנתיים בלבד בלימודי ערב מרוכזים וביום שישי. המדור לתכניות מובנות באוניברסיטת בר אילן מקיים שלוש תוכניות תואר ראשון בשנתיים בלימודי ערב המכונות תוכנית 'חץ', תוכנית 'יהלום' ותוכנית 'ינשופים'.

אודות תוכניות תואר ראשון בשנתיים

תוכנית 'חץ' הינה תוכנית תואר בשנתיים מיוחדת בה לומדים תואר ראשון B.A. רב תחומי במדעי החברה תוך התמקדות במדעי המדינה וסוציולוגיה.

לפרטים נוספים אודות תוכנית חץ לחצו כאן

תוכנית 'יהלום' הינה תוכנית תואר בשנתיים מיוחדת בה לומדים תואר ראשון B.A. רב תחומי במדעי החברה תוך התמקדות בכלכלה, מינהל עסקים ומשאבי אנוש.

לפרטים נוספים אודות תוכנית יהלום לחצו כאן

תוכנית 'ינשופים' הינה תוכנית תואר בשנתיים מיוחדת בה לומדים תואר ראשון B.A. רב תחומי במדעי החברה תוך התמקדות בניהול ומשאבי אנוש.

לפרטים נוספים אודות תוכנית ינשופים לחצו כאן

תוכניות תואר ראשון בשנתיים מתאימות לאנשים עובדים, ומתפרסות על פני 6 סמסטרים לאורך שנתיים קלנדריות אשר כוללות 2 סמסטרי קיץ.

תחילת הלימודים בתוכניות 'חץ' ו-'יהלום' לתואר ראשון בשנתיים היא בסמסטר ב' של שנת הלימודים הראשונה, וסיום הלימודים הוא בסוף סמסטר א' של שנת הלימודים השלישית.

תחילת הלימודים של תוכנית 'ינשופים'  לתואר ראשון בשנתיים וחצי היא בסמס' א' של שנת הלימודים הראשונה, וסיום הלימודים הוא בסוף סמסטר א' של שנת הלימודים השלישית.

ימי הלימוד בתואר ראשון בשנתיים:

מסלול הלימודים בתכניות אורך כשנתיים קלנדריות. ימי הלימוד הנלמדים בתכנית שלנו הם שלושה ימים. כאשר לימודי הליבה נלמדים ביום שישי ועוד יום אחד אחר- הצהריים. ואילו לימודי האנגלית, התרגולים ומפגשי היעוץ בקורסים המתוקשבים נלמדים בעוד יום נוסף בשעות אחר הצהריים.

תואר ראשון בשנתיים עם ליווי צמוד

בתוכניות תואר בשנתיים התלמידים נהנים מליווי אקדמי ומנהלי צמוד:

המערך לתכניות ייעודיות מלווה את תלמידי התוכניות הן במישור האקדמי, והן במישור המינהלי, המדור לתוכניות לימודים מיוחדות מלווה את התוכנית והתלמידים באופן צמוד ונותן מענה לכל שאלותיהם וצרכיהם.

תוכניות תואר ראשון בשנתיים מקנות למסיימים אותן תואר ראשון בפקולטה למדעי החברה, כאשר על תעודת הבוגר ירשם: "בוגר הפקולטה למדעי החברה, B.A. רב תחומי במדעי החברה"

אם ברצונכם לקבל מידע נוסף לגבי תואר ראשון בשנתיים או להגיע לפגישת יעוץ ללא כל התחייבות מצידכם, צרו איתנו קשר דרך עמוד צור קשר או בטלפון:  03-5318179.