קורס BI להכשרת מפתחי בינה עסקית כולל מבואות ל-Big Data ו-Data Scientist

תחום הבינה העסקית (Business Intelligence) הינו תחום מרכזי בטכנולוגיות המידע. צמיחה עסקית מתבססת על ידע המופק מכמות אדירה של מידע הנאסף בבסיס הנתונים של הארגון. עם ההתפתחות הטכנולוגית בשנים האחרונות ועם הגידול בכמות המידע, השפעת התובנות העסקיות נהפכת למשמעותית יותר ויותר.

תכנית Bar Ilan Certified Business Intelligence Developer נועדה להכשיר מומחי בינה עסקית בסביבת Microsoft. בוגרי קורס BI התוכנית חוקרים נתונים ומפתחים טכניקות להפקת תובנות עסקיות מהמידע הגולמי הנמצא במאגר החברה, לידע תחרותי בעל ערך מוסף. קורס בינה עסקית הינו פרקטי ובמהלכו הסטודנט מיישם את הנלמד בסביבות וירטואליות הממחישות את הנעשה בשוק.

קורס BI מכיל גם הצצה לעולם ה-Data Science, אחד התחומים המתפתחים ביותר בשנים האחרונות, באמצעות מבוא לשפת Python אשר נחשבת לכלי המוביל בתחום.

יתרונותיו הבולטים של קורס בינה עסקית

  • קורס מקיף לתחקור נתונים.
  • מיקוד בכלים הנפוצים בתחום, ממוקדים Microsoft SQL Server.
  • הכרות עם Big Data לסוגיו השונים.
  • מודול Advanced SQL אשר לוקח את התלמידים מעבר לרמת הבסיסית הנלמדת ברוב המסלולים ומכין אותם לראיונות עבודה ואתגרים בעולם האמיתי.
  • קורס מעשי במהותו, המשלב יישום תרגולים רבים ובניית פרויקט אישי במקביל לידע התיאורטי הנרכש.
  • סביבות תרגול וירטואליות מתקדמות שהוקמו במיוחד לכל מודל.
  • ליווי אישי של התלמיד לאורך כל המסלול וגם לאחריו.

תנאי קדם לקורס BI

  • בוגרי מנהל עסקים, כלכלה, חשבונאות, רו"ח, מערכות מידע ומועמדים בעלי רקע עסקי המעוניינים בשלוב תהליכים עסקיים עם כלים טכנולוגיים.
  • ראיון קבלה ע"י יועץ אקדמי.
  • קריאה והבנה ברמה טובה של אנגלית טכנית.

מתכונת הלימודים של קורס BI

פתיחת הלימודים- 26.05.2020

לפרטים נוספים: בינה עסקית BI

משך קורס בינה עסקית כ- 6 חודשים ויתקיימו בימים שלישי בין השעות 17:30-21:00 ושישי בין השעות 9:00-13:00

תכנית הלימודים של קורס BI מורכבת מ-200 שעות אקדמיות.

 

לפרטים נוספים אודות קורס BI ניתן ליצור קשר:

מייל: esther@business-class.co.il

נייד: 052-8556855

קורס BI – מידע כללי

בעידן שבו כמויות המידע הולכות וגדלות, בינה עסקית משנה את עולם העסקים ואת האופן שבו מתקבלות החלטות ארגוניות היום. בינה עסקית פירושה תהליך מונחה טכנולוגיה לניתוח והצגת מידע שעל בסיסו מנהלים ומשתמשי קצה מקבלים החלטות עסקיות טובות ומושכלות יותר. BI ממנף נתונים המגיעים ממגוון רחב של מקורות ומערכות לכדי מודיעין פרקטי ואחיד המעביר מידע שתכליתו לסייע בגיבוש אסטרטגיה ארוכת טווח וטקטיקות פעולה מעשיות. ה- Data Scientistאוסף ומנתח מידע ונתונים רבים ומציגם על מנת לספק תמונת מצב מפורטת למקבלי ההחלטות בארגונים.

מידע כללי אודות קורס בינה עסקית

קורס בינה עסקית נועד להכשיר את הדור הבא של ה-Data Scientists. קורס BI מצייד את הסטודנטים במגוון רחב של מתודולוגיות, כלים, אסטרטגיות ויישומים לאיסוף וניתוח נתונים עסקיים הן ממערכות חיצוניות והן ממערכות פנים-ארגוניות.  במהלך קורס BI נראה כי תפקידו העיקרי של ה-Data Scientist הוא, אפוא, לקחת נתונים גולמיים ולהפוך אותם למידע עסקי משמעותי ובעל ערך אמיתי. קורס בינה עסקית מקנה כישורים רבים, ביניהם: יכולת לזהות ולפתח הזדמנויות עסקיות חדשות, יכולת יישום של אסטרטגיות יעילות כמו גם לספק תובנות עסקיות מבוססות נתונים.

לפרטים נוספים אודות קורס בינה עסקית ניתן ליצור קשר:

מייל: esther@business-class.co.il

נייד: 052-8556855