בית הספר להייטק וסייבר באוניברסיטת בר-אילן - קורסי הייטק טכנולוגיים וניהוליים שיזניקו את הקריירה שלכם

אם אתם מתעניינים בעולם ההייטק הגעתם למקום הנכון. בין אם אתם כבר עובדים בהייטק או מתכננים לעשות הסבה מקצועית - כאן תוכלו לקרוא על קורסי הייטק הנלמדים במסגרת בית הספר להייטק וסייבר של אוניברסיטת בר-אילן.

בית הספר ללימודי הייטק וסייבר בבר-אילן מקיים מגוון רחב של תוכניות לימודים מקצועיות תחת חוות השרתים הגדולה בישראל, מכשיר אלפי אנשי הייטק וסייבר ומסייע להם ככל הניתן להשתלב בתחום.

בבית הספר מגוון רחב של קורסי הייטק, כמו לדוגמה: הכשרת מנתחי ומדעני נתונים, הכשרת מפתחי בינה עסקית, קצין הגנת נתונים, ניהול אבטחת מידע וסייבר, ניהול מערכות מידע וניהול מידע, קורס מומחי סייבר עם התמחות בווירטואליזציה וענן, קורס בודקי תוכנה, קורס להכשרת מומחי DevSecOps, ועוד.

להלן קורסי ההייטק הנלמדים במסגרת בית הספר:

(יש ללחוץ על הלינק שיפנה לקורס המתאים)

מרכז ליווי קריירה של ביה"ס להייטק וסייבר

מנתחי ומדעני נתונים - DS 

קורס שיווק דיגיטלי עם התמחות בשיווק סטרטפים ויזמות דיגיטלית

מנהל אבטחת מידע וסייבר CISO וקצין הגנת נתונים DPO  

מומחי אבטחת מידע וסייבר - CND

מפתחי בינה עסקית - BI

בודקי תוכנה - QA 

מנהלי מערכות מידע CIO ומנהלי מידע CDO 

מהנדסי DevSecOps 

 

 

לבירורים ופרטים נוספים על אודות קורסי הייטק הנלמדים בבר-אילן פנו אל:

גב' אסתר אסולין, בית הספר להייטק וסייבר באוניברסיטת בר-אילן

מייל: esther.asulin@biu.ac.il

נייד: 052-5886002

 

מידע שימושי אודות קורסי הייטק

קורסי הייטק – להשתלב בתעשייה המובילה בישראל

תעשיית ההייטק היא אחד מעמודי התווך המשמעותיים ביותר של המשק הישראלי, ולא בכדי מכנים את ישראל “The Startup Nation”.

לא ייפלא איפה שתחום ההייטק בארץ מושך אליו מתעניינים רבים המבקשים להשתלב בו מבחינה מקצועית, וליהנות ממשכורות גבוהות ותנאי עבודה מפנקים.

הדרך היעילה והקצרה ביותר להיכנס לעולם זה היא דרך קורסי הייטק המקנים לבוגרים תעודה מקצועית בעזרתה הם יכולים להתקבל למשרות בחברות הייטק, לצבור ניסיון, התפתח ולהתקדם בסולם התפקידים.

אז איך בוחרים קורס בהייטק? מי לומד בקורסי הייטק ? – קראו עוד בהמשך >>>

 

איך בוחרים קורס בהייטק?

בשלב הראשון על המתעניינים והמתעניינות להחליט באיזה תחום הייטק הם רוצים להתמחות. עולם ההייטק והטכנולוגיות עשיר ומורכב, ותחומי ההתמחות בו רבים, ולכן ההחלטה מה ללמוד אינה קלה. יש מי שיבחרו בתחום אבטחת מידע, QA – בדיקות תוכנה, טכנולוגיות וירטואליזציה וענן, ניהול מערכות מידע ועוד.

ההחלטה הסופית איזה קורס בהייטק ללמוד תלויה מן הסתם בגורמים רבים, חלקם אובייקטיביים כגון הטרנדים הנוהגים בשוק, דרישה גבוהה למומחים בתחום מסויים ועוד, וחלקם סובייקטיביים כמו נטייה אינדיבידואלית או רמת הכנסה הצפוייה מעבודה בתחום זה או אחר.

מומלץ תמיד להיעזר ביועצי לימודים מיקצועיים. בבר-אילן תוכלו להתייעץ עם צוות היועצים של המדור לתוכניות מובנות אשר במסגרתה מתקיים המרכז ללימודי הייטק וסייבר תחתיו נלמדים קורסי הייטק שונים ומגוונים.

 

למי מיועדים קורסי הייטק?

קורסי הייטק מתאימים לכולם - לנשים וגברים כאחד, לצעירים אחרי צבא או לאנשים באמצע החיים, לבעלי רקע בהייטק או לאנשים אשר מבקשים לעשות הסבה מקצועית, לבעלי משפחות או רווקים. לכל קורס יש תנאי קבלה שונים ועל המועמדים לבדוק מה הם דרישות הקבלה לקורס בו הם מתעניינים.

 

היתרונות של קורסי הייטק

מלבד העובדה שכל אחד יכול להשתלב בלימודי קורס בהייטק, לקורסי הייטק יתרונות רבים –

* קורסי הייטק הם קצרים ביחס ללימודים אקדמיים.

* ההוצאה הכספית על קורס בהייטק פחותה בהשוואה ללימודי תואר.

* קורסי הייטק הם מרוכזים וכוללים תוכניות לימודים פרקטיות המותאמות לדרישות השוק.

* קורסי הייטק מגוונים ומתחדשים כל הזמן, כך שכל אחד ואחת יכולים למצוא בהם עניין.

* קורסי הייטק מציעים הכשרה ממוקדת ואפשר בדרך כלל לשלב אותם לצד שגרת החיים.

 

קורסי הייטק במסגרת בית הספר להייטק וסייבר בבר-אילן

קורסי הייטק מגוונים מתקיימים ברחבי הארץ במסגרת תוכניות לימודים של מוסדות וגופים שונים. לכל מוסד יש תנאי קבלה שונים.

במרכז ללימודי הייטק וסייבר באוניברסיטת בר-אילן תוכלו לבחור מתוך מגוון אפשרויות, ולרשימת קורסי ההייטק מתווספים תקופתית עוד ועוד קורסים בתחומים חדשים ומרתקים.

אורכם  של קורסי ההייטק בבר-אילן נעים בין 6 ל-10 חודשים. הם מתקיימים על בסיס 2 ימים בשבוע בשעות הערב, או יום 1 בשבוע בשעות הערב + יום שישי, ולכן הם מתאימים גם לאנשים עובדים.

 

קורסים הייטק - דרישות קבלה בבר-אילן

לכל קורס בהייטק המתקיים במסגרת המרכז ללימודי הייטק וסייבר בבר-אילן יש דרישות קבלה שונות; ישנם קורסי הייטק שדורשים ידע בסיסי באינטרנט וכן קריאה והבנה של אנגלית טכנית, כמו לדוגמה – קורס מומחי סייבר עם התמחות בוירטואליזציה ובענן, או קורס QA להכשרת בודקי תוכנה, וישנם קורסי הייטק אחרים שדורשים רקע אקדמי בתחומים טכנולוגיים (הנדסה ומדעים מדוייקים, מדעי המחשב, מערכות מידע, או בתחומי מנהל עסקים, תעשייה וניהול, כלכלה, ועוד),כמו לדוגמה - קורס BI להכשרת מפתחי בינה עסקית, קורס DevOps עם התמחות בטכנולוגיות סייבר וענן, קורס DATA SCIENCE להכשרת מנתחי ומדעני נתונים עם התמחות ב-Machine Learning ועוד.

אלפי בוגרים של קורסי הייטק אשר רכשו ידע ופרקטיקה במסגרת הקורסים שלנו כבר השתלבו בשוק העבודה בתחומי הכשרתם. התקשרו אלינו עוד היום לייעוץ בחינם – נשמח ללוות אתכם ולעזור.

לבירורים ופרטים נוספים על אודות קורסי הייטק הנלמדים בבר-אילן פנו אל:

גב' אסתר אסולין, המרכז ללימודי הייטק וסייבר באוניברסיטת בר-אילן

מייל: esther.asulin@biu.ac.il

נייד: 052-5886002

*** חשוב: קורסי הייטק חדשים מתווספים באופן תדיר לרשימת הקורסים שלנו, ותוכניות של קורסים קיימים עשויות להשתנות מעת לעת, על כן מומלץ להתעדכן באופן תקופתי באתר המדור לתוכניות מובנות.