ניהול משא ומתן: קורס ניהול משא ומתן בבר-אילן

קורס ניהול משא ומתן באוניברסיטת בר-אילן נלמד במסגרת תוכנית "חץ": תואר ראשון רב-תחומי מדעי החברה בתחומי ניהול ופסיכולוגיה, כך שלצד לימודי תואר ראשון בתוך שנתיים קלנדריות בלבד, קורס ניהול משא ומתן יקנה לכם גם ידע מעשי וכלים יעילים לניהול משא ומתן במצבים שונים בחיים, לרבות בנושאים עסקיים.קורס ניהול משא ומתן

בין אם אנחנו מרגישים בזה ובין אם לאו, אנחנו מנהלים משא ומתן כמעט בכל זמן נתון; עם הבוס, עם הלקוחות, עם הילדים, עם בן/ת הזוג, עם חברים, עם בעלי מקצוע, עם קולגות וכו'. אולם עצם העובדה שאנחנו נמצאים במצב מתמיד של ניהול משא ומתן אינו מהווה ערובה לקבלת התוצאות המיוחלות. בנוסף, ככל שהעולם הופך לכפר גלובלי אחד - התחרות העסקית גדלה והבחירה מרובה, ובאקלים תחרותי שכזה יש יתרון גדול לכושר ניהול משא ומתן.

למידע נוסף על קורס ניהול משא ומתן במסגרת תוכנית 'חץ' בבר-אילן, הנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר דרך עמוד צור קשר או בטלפון: 03-7384747

 

אמנות המשא ומתן

קורס ניהול משא ומתן במסגרת תוכנית 'חץ' יעניק לכם כלים ממשיים להצלחה באמנות המשא ומתן. במהלכו תלמדו על סוגי קונפליקטים ותפתחו מיומנויות ניהול משא ומתן בהקשרים ארגוניים, ניהוליים, חברתיים ובין-אישיים. קורס ניהול משא ומתן יחשוף אתכם הן לתיאוריה והן לפרקטיקה שבניהול משא ומתן, הוא יקנה הבנה עמוקה במושגים, סוגיות ונושאים מרכזיים בתחום, ולא פחות חשוב מכך – תלמדו לערוך אינטגרציה בין כלל המרכיבים השונים כך שתגיעו לשולחן המשא ומתן מוכנים.

מטרת קורס ניהול משא ומתן

מטרת קורס ניהול משא ומתן במסגרת תוכנית 'חץ' היא לשפר ולחדד את מיומנויות המשא ומתן ולחשוף את הסטודנטים לגישות ומודלים שונים לניהול משא ומתן יעיל. תלמדו לזהות חסמים, לשכלל את כישורי התקשורת הבינאישית ומעטפת הכלים והידע שתרכשו במהלך קורס ניהול משא ומתן ישמשו אתכם בין אם אתם מנהלים משא ומתן תאגידי, מורכב ועתיר משתתפים ובין אם אתם מקיימים משא ומתן אינטימי ואישי.

כמו כן, מכיוון שמשא ומתן הוא אמצעי להשיג באופן פעיל את מטרותיכם אך גם את מטרותיו של הצד השני, נלמד במהלך קורס ניהול משא ומתן כיצד מקיימים משא ומתן תוך בניית מערכת יחסים ופיתוח קשרים בני קיימא בין כל הצדדים.

ניהול משא ומתן בהיבט הניהולי-ארגוני: מיומנויות משא ומתן הן חיוניות למנהלים והן נדרשות מהם מדי יום, מדי שעה - להנעת עובדים, לפתרון קונפליקטים, ליישוב סיכוכים, לתקשורת עם לקוחות, קולגות, משקיעים, ספקים או שותפים עסקיים ולניהול הארגון בכלל. במהלך קורס ניהול משא ומתן נצייד את הסטודנטים בארגז כלים כולל ומקיף המאפשר למנהלים להשיג את מטרותיהם העסקיות. 

ניהול משא ומתן בהיבט הפסיכולוגי, החברתי והאישי: בבסיסו של כל משא ומתן נמצאים אנשים, שמשפיעים עליו ומעצבים אותו. לכן, במהלך קורס ניהול משא ומתן נלמד גם על רגשות, ערכים, אישיות, עמדות ואינטרסים בתהליכי משא ומתן ונצייד את הסטודנטים בכישורי תקשורת, הקשבה, זיהוי צרכים ודיאלוג - ההכרחיים לניהול משא ומתן אפקטיבי.

בין הנושאים הנלמדים בקורס ניהול משא ומתן: תכנון התהליך, יישוב קונפליקטים - חלופות ואפשרויות, השפעת התקשורת על תהליך המשא ומתן, אתיקה, מקורות כוח במשא ומתן, תכנון אסטרטגי וטקטי בתהליכי משא ומתן, הגורם האנושי בתהליך המשא ומתן, השפעת התרבות על המשא ומתן, בחינת כדאיות בניהול משא ומתן ועוד.

קורס ניהול משא ומתן במסגרת תוכנית 'חץ'

קורס ניהול משא ומתן נלמד במסגרת תוכנית 'חץ'": תואר ראשון רב-תחומי מדעי החברה בתחומי ניהול ופסיכולוגיה, הוא מעשי והוא עשיר בהרצאות, תרגולים, תיאורי מקרה ודיונים.  סטודנטים הלומדים בתוכנית 'חץ' רוכשים ידע, מיומנויות וכלים בניהול משא ומתן בד בבד עם השלמת תואר בשנתיים קלנדריות בלבד (6 סמסטרים רצופים). 
לצד קורס ניהול משא ומתן נלמדים במסגרת תוכנית 'חץ' גם: תהליכי קבלת החלטות, אתיקה בניהול, ניהול משברים בחברות וארגונים, מיומנויות בניהול, יסודות הניהול,  מבוא למנהל ציבורי ומדיניות ציבורית, ניהול קשרי עובדים, התנהגות ארגונית, פסיכולוגיה חברתית, פסיכולוגיה התפתחותית, פסיכופתולוגיה, תיאוריות אישיות, פסיכולוגיה פיזיולוגית, ניהול רשות בעידן המודרני, זהויות לאומיות בקונפליקט, אנתרופולוגיה, מבוא לסוציולוגיה ועוד נושאים  מרתקים נוספים.

למידע נוסף על קורס ניהול משא ומתן במסגרת תוכנית 'חץ' בבר-אילן, הנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר דרך עמוד צור קשר או בטלפון: 03-7384747