תואר ראשון בשנתיים

אפשר ללמוד תואר ראשון בשלוש או ארבע שנים, אבל אפשר גם ללמוד תואר ראשון בשנתיים בלבד בלימודי ערב מרוכזים וביום שישי. המדור לתכניות מובנות באוניברסיטת בר אילן מקיים מספר תכניות תואר ראשון בשנתיים בלימודי ערב המכונות תכנית 'רום', תכנית 'חץ', תכנית 'יהלום' ותכנית 'ינשופים'.

אודות תכניות תואר ראשון בשנתיים

תוכנית 'רום' הינה תכנית תואר בשנתיים מיוחדת בה לומדים תואר ראשון B.A. רב תחומי במדעי החברה תוך יישום בתחומי נדל"ן ושמאות מקרקעין.

לפרטים נוספים אודות תוכנית רום

תוכנית 'חץ' הינה תכנית תואר בשנתיים מיוחדת בה לומדים תואר ראשון B.A. רב תחומי במדעי החברה בתחומי ניהול ופסיכולוגיה.

לפרטים נוספים אודות תוכנית חץ 

תוכנית 'יהלום' הינה תכנית תואר בשנתיים מיוחדת בה לומדים תואר ראשון B.A. רב תחומי במדעי החברה בתחומי כלכלה, מינהל עסקים ומשאבי אנוש.

לפרטים נוספים אודות תוכנית יהלום 

תוכנית 'ינשופים' הינה תכנית תואר בשנתיים מיוחדת בה לומדים תואר ראשון B.A. רב תחומי במדעי החברה בתחומי ניהול וניהול משאבי אנוש.

לפרטים נוספים אודות תוכנית ינשופים 

תוכניות תואר ראשון בשנתיים מתאימות גם לאנשים עובדים, ומתפרסות על פני 6 סמסטרים לאורך שנתיים קלנדריות אשר כוללות 2 סמסטרי קיץ.

תחילת הלימודים בתכניות 'חץ' ו-'יהלום' לתואר ראשון בשנתיים קלנדריות היא בסמסטר ב' של שנת הלימודים הראשונה, וסיום הלימודים הוא בסוף סמסטר א' של שנת הלימודים השלישית.

תחילת הלימודים בתוכניות 'ינשופים'  ו- 'רום' לתואר ראשון בשנתיים קלנדריות היא בסמס' א' של שנת הלימודים הראשונה, וסיום הלימודים הוא בסוף סמסטר קיץ של שנת הלימודים השניה.

ימי הלימוד בתואר ראשון בשנתיים:

מסלול הלימודים בתכניות אורך כשנתיים קלנדריות. ימי הלימוד הנלמדים בתכנית שלנו הם שלושה ימים. כאשר לימודי הליבה נלמדים ביום שישי ועוד יום אחד אחר- הצהריים. ואילו לימודי האנגלית, התרגולים ומפגשי היעוץ בקורסים המתוקשבים נלמדים בעוד יום נוסף בשעות אחר הצהריים.

תואר ראשון בשנתיים עם ליווי צמוד

בתכניות תואר בשנתיים התלמידים נהנים מליווי אקדמי ומנהלי צמוד:

המדור לתכניות מובנות מלווה את תלמידי התכניות הן במישור האקדמי, והן במישור המינהלי, המדור לתכניות מובנות מלווה את התוכניות והתלמידים באופן צמוד ונותן מענה לכל שאלותיהם וצרכיהם.

תכניות תואר ראשון בשנתיים מקנות למסיימים אותן תואר ראשון בפקולטה למדעי החברה, כאשר על תעודת הבוגר ירשם: B.A. רב תחומי במדעי החברה .

אם ברצונכם לקבל מידע נוסף לגבי תואר ראשון בשנתיים או להגיע לפגישת יעוץ ללא כל התחייבות מצידכם, צרו איתנו קשר דרך עמוד צור קשר או בטלפון:  03-5318179.