תואר ראשון בשנתיים

אפשר ללמוד תואר ראשון בשלוש או ארבע שנים, אבל אפשר גם ללמוד תואר ראשון בשנתיים בלבד בלימודי ערב מרוכזים וביום שישי. המדור לתכניות מובנות באוניברסיטת בר אילן מקיים מספר תכניות תואר ראשון בשנתיים בלימודי ערב המכונות תכנית 'רום', תכנית 'חץ', תכנית 'יהלום'תואר ראשון בשנתיים ותכנית 'ינשופים'.

על אודות תכניות תואר ראשון בשנתיים

תוכנית 'יהלום' הינה תכנית תואר בשנתיים מיוחדת בה לומדים תואר ראשון B.A. רב תחומי במדעי החברה בתחומי כלכלה, מינהל עסקים ומשאבי אנוש.

 

לפרטים נוספים אודות תוכנית יהלום 


תוכנית 'רום' הינה תכנית תואר בשנתיים מיוחדת בה לומדים תואר ראשון B.A. רב תחומי במדעי החברה תוך יישום בתחומי נדל"ן ושמאות מקרקעין.

לפרטים נוספים אודות תוכנית רום


תוכנית 'חץ' הינה תכנית תואר בשנתיים מיוחדת בה לומדים תואר ראשון B.A. רב תחומי במדעי החברה בתחומי ניהול ופסיכולוגיה.

לפרטים נוספים אודות תוכנית חץ 


תוכנית 'ינשופים' הינה תכנית תואר בשנתיים מיוחדת בה לומדים תואר ראשון B.A. רב תחומי במדעי החברה בתחומי ניהול וניהול משאבי אנוש.

לפרטים נוספים אודות תוכנית ינשופים 


אם ברצונכם לקבל מידע נוסף לגבי תואר ראשון בשנתיים או להגיע לפגישת יעוץ ללא כל התחייבות מצידכם, צרו איתנו קשר דרך עמוד צור קשר או בטלפון: 03-7384747.

תוכניות תואר ראשון בשנתיים מתאימות גם לאנשים עובדים, ומתפרסות על פני 6 סמסטרים לאורך שנתיים קלנדריות אשר כוללות 2 סמסטרי קיץ.

תחילת הלימודים בתכניות 'חץ' ו-'יהלום' לתואר ראשון בשנתיים קלנדריות היא בסמסטר ב' של שנת הלימודים הראשונה, וסיום הלימודים הוא בסוף סמסטר א' של שנת הלימודים השלישית.

תחילת הלימודים בתוכניות 'ינשופים'  ו- 'רום' לתואר ראשון בשנתיים קלנדריות היא בסמס' א' של שנת הלימודים הראשונה, וסיום הלימודים הוא בסוף סמסטר קיץ של שנת הלימודים השניה.

ימי הלימוד בתואר ראשון בשנתיים:

מסלול הלימודים בתכניות אורך כשנתיים קלנדריות. ימי הלימוד הנלמדים בתכנית שלנו הם שלושה ימים. כאשר לימודי הליבה נלמדים ביום שישי ועוד יום אחד אחר- הצהריים. ואילו לימודי האנגלית, התרגולים ומפגשי היעוץ בקורסים המתוקשבים נלמדים בעוד יום נוסף בשעות אחר הצהריים.

תואר ראשון בשנתיים עם ליווי צמוד:

בתכניות תואר בשנתיים התלמידים נהנים מליווי אקדמי ומנהלי צמוד:

המדור לתכניות מובנות מלווה את תלמידי התכניות הן במישור האקדמי, והן במישור המינהלי, המדור לתכניות מובנות מלווה את התוכניות והתלמידים באופן צמוד ונותן מענה לכל שאלותיהם וצרכיהם.

תכניות תואר ראשון בשנתיים מקנות למסיימים אותן תואר ראשון בפקולטה למדעי החברה, כאשר על תעודת הבוגר ירשם: B.A. רב תחומי במדעי החברה.

סיכום יתרונות תואר ראשון בשנתיים באוניברסיטת בר-אילן:

  • מסלול ישר ומקוצר לקריירה – אחד היתרונות הבולטים בהשלמת תואר בשנתיים הוא שלאחר מסלול לימודים קצר מאוד מקבלים הכשרה ויוצאים עם מקצוע, כך שניתן להתחיל ולסלול את הקריירה במהירות רבה יותר מסטודנטים שלומדים לקראת תואר בשלוש שנים או ארבע שנים. במובן זה, תואר ראשון בשנתיים בבר-אילן מהווה מסלול ישר ומקוצר לעולם העבודה.
  • המסלול האידיאלי לאנשים עובדים – יתרון נוסף הטמון בהשלמת תואר ראשון בשנתיים הוא שניתן ללמוד לקראת תואר ראשון בד בבד עם פיתוח הקריירה. מסלול תואר בשנתיים בבר-אילן פותחו מתוך הכרות עם שוק העבודה כמו גם עם הצרכים הייחודיים של אנשים עובדים, ומערכת השעות נבנתה כך שאנשים עובדים יוכלו גם המשיך לעבוד ולהתקדם וגם ללמוד לקראת תואר אקדמי. רוב הלימודים נערכים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר.
  • ליווי צמוד – סטודנטיות וסטודנטים במסלולי תואר ראשון בשנתיים זוכים לליווי אישי, מנהלי ואקדמי צמוד מאת סגל האוניברסיטה, התומכים בהם לאורך כל הדרך מתהליך הרישום ועד להשגת תעודת התואר.
  • אפשרות ללימודים מתקדמים למצטיינים – בוגרים מצטיינים שהשלימו אחד ממסלולי תואר בשנתיים יכולים להתקדם באקדמיה וללמוד לקראת תארים מתקדמים.

אם ברצונכם לקבל מידע נוסף לגבי תואר ראשון בשנתיים או להגיע לפגישת יעוץ ללא כל התחייבות מצידכם, צרו איתנו קשר דרך עמוד צור קשר או בטלפון: 03-7384747.