לימודי פסיכולוגיה ללא פסיכומטרי

אם חיפשתם לימודי פסיכולוגיה ללא פסיכומטרי, אז כדאי לדעת שהמדור לתוכניות מובנות באוניברסיטת בר-אילן מציע תואר ראשון רב-תחומי במדעי החברה בתחומי ניהול ופסיכולוגיה בתוכנית "חץ", תוכנית המאפשרת ללמוד פסיכולוגיה בלי פסיכומטרי. תנאי הקבלה לתוכנית "חץ" מבוססים על שקלול ממוצע ציוני בגרות וציון במבחן אמי"ר/אמיר"ם, כאשר הייחודיות של תוכנית זו היא שניתן להשלים תואר ראשון בתוך שנתיים בלבד, בשישה סמסטרים רצופים.

לימודי פסיכולוגיה פותחים דלת להבנת ההתנהגות האנושית

אם אתם מוקסמים מהאופן שבו המוח האנושי עובד, אם אתם רוצים להבין תהליכים נפשיים, אם אתם סקרנים לדעת מה מניע אנשים, מדוע אנשים מתנהגים כפי שהם מתנהגים, כיצד אנשים משתנים ומה מעצב את אישיותם, אז לימודי פסיכולוגיה ללא פסיכומטרי במסגרת תוכנית "חץ" הם המסלול המיטבי עבורכם.

פסיכולוגיה, הנקראת גם מדעי ההתנהגות, היא תחום לימודים מרתק, המציע תובנות מדהימות על ההוויה האנושית, והיא מאפשרת להכיר את עצמנו טוב יותר וגם את האחר. במהלך לימודי פסיכולוגיה בוחנים כמה מהשאלות הקיומיות החשובות ביותר בחוויה האנושית ולומדים להבין טוב יותר כיצד האדם חושב, מתנהג, מתקשר ומרגיש.

לפסיכולוגיה יש שורשים עמוקים בעולם הבריאות והרפואה. היא מבוססת על עקרונות השיטה המדעית, שופכת אור על מסתורי ההתנהגות האנושית והיא עוזרת לחשוף תהליכים נפשיים עמוקים - הן נורמטיביים והן פתולוגיים, באמצעות מחקר ותצפית.

פסיכולוגיה נמצאת בכל מקום, והיא אינה מוגבלת לספת הפסיכולוג. יש לה יישומים רבים ומגוונים ולימודי פסיכולוגיה מציידים את הסטודנטים בידע, כלים ובהבנה שניתן להחיל בכל תחומי החיים. כך למשל, לימודי פסיכולוגיה מסייעים בעולם העבודה והעסקים. זאת מאחר שעולם העסקים מבוסס על מערכות יחסים, על הבנת מוטיבציות ושכנוע. כמו כן, לימודי פסיכולוגיה חושפים את הסטודנטים לשיטות מחקר ולעקרונות מדעיים  התורמים לפיתוח ושכלול כושר החשיבה הביקורתית. כך שהסטודנטים רוכשים במהלך הלימודים רפרטואר רחב של תובנות ומיומנויות, המבוקשות על ידי מעסיקים רבים.

לקבלת למידע נוסף בנושא לימודי פסיכולוגיה ללא פסיכומטרי בשילוב לימוד ניהול או להרשמה למסלולי הלימוד במדור לתוכניות מובנות באוניברסיטת בר-אילן, צרו קשר דרך עמוד צור קשר או בטלפון: 03-7384747

לימודי פסיכולוגיה ללא פסיכומטרי בשילוב לימודי ניהול

תוכנית "חץ" מתקיימת במסגרת המדור לתוכניות מובנות באוניברסיטת בר-אילן והיא מציעה לימודי פסיכולוגיה ללא פסיכומטרי בשילוב לימודי ניהול, בתוכנית לימודים לתואר ראשון רב-תחומי במדעי החברה.

מטרתה של תוכנית זו היא להקנות לסטודנטים בסיס אקדמי רחב, כלים וידע יישומי בתחומי מדעי ההתנהגות והניהול.

בין הקורסים הנלמדים בחטיבת הפסיכולוגיה בתוכנית זו ניתן לציין את הבאים:

 • מבוא לפסיכולוגיה
 • פסיכופתולוגיה
 • פסיכולוגיה חברתית
 • תיאוריות אישיות
 • פסיכולוגיה פיזיולוגית
 • פסיכולוגיה התפתחותית
 • התנהגות ארגונית

לצד קורסים בפסיכולוגיה, רוכשים הסטודנטים גם ידע אקדמי בתחומי הניהול ולומדים על תהליכי קבלת החלטות, אתיקה בניהול, ניהול משא ומתן, ניהול משברים בחברות וארגונים, ניהול קשרי עובדים, מדיניות ציבורית ויסודות השיווק. ובחטיבה המשלימה בתוכנית "חץ" נלמד מבוא לאנתרופולוגיה, מבוא לסוציולוגיה, על החברה הישראלית, על יסודות המשטר והפוליטיקה בישראל, ניהול קונפליקטים, ניהול רשות בעידן המודרני ועוד.

יתרונות לימודי פסיכולוגיה ללא פסיכומטרי 

 • תוכנית "חץ" מעניקה הזדמנות ללמוד פסיכולוגיה בלי פסיכומטרי כמו גם ניהול ולהשלים תואר ראשון בתוך שנתיים. הלימודים נפרשים על פני שישה סמסטרים רצופים וכוללים לימודים במהלך סמסטרי קיץ.

 • בוגרי התוכנית יכולים להמשיך את לימודיהם לתארים מתקדמים במבחר תחומים.
 • מערכת השעות בתוכנית זו היא גמישה ומתאימה לאנשים עובדים המעוניינים לשלב לימודים אקדמיים. הלימודים מתקיימים פעמיים בשבוע, ביום חול בשעות הערב וביום שישי בשעות הבוקר.
 • סגל המרצים בתוכנית זו הוא מובחר, עתיר ניסיון הן במחקר והן בהוראה אקדמית ורואה בעבודתו שליחות. המרצים מסורים, תומכים, רתומים להצלחת הסטודנטים ומלווים אותם לאורך כל הדרך.

לקבלת למידע נוסף בנושא לימודי פסיכולוגיה ללא פסיכומטרי בשילוב לימוד ניהול או להרשמה למסלולי הלימוד במדור לתוכניות מובנות באוניברסיטת בר-אילן, צרו קשר דרך עמוד צור קשר או בטלפון: 03-7384747