קורס ניהול ובקרת פרויקטים - לימודי ניהול פרויקטים בסביבה אקדמית

* קורס זה בניהול פרויקטים לא ייפתח בשנת הלימודים הקרובה

קורס ניהול פרויקטים - תוכנית להכשרה מנהל/בקר פרויקטים.

מדינת ישראל מתפתחת בקצב הולך וגדל, בכל התחומים: תעשיה, בניה, משק  המים, חקלאות, תקשורת, תשתיות, תחבורה ועוד. כל צעד בהתפתחות המשק – זה פרויקט!

התפתחות זו של המשק ושל חברות ייזום, בניה וניהול, מעצימה את הצורך בכח אדם מקצועי אשר יוביל את הפרויקטים קדימה ביעילות, מקצועיות ובהצלחה.

אוניברסיטת בר-אילן פותחת את המחזור הראשון של קורס ניהול פרויקטים -  התכנית להכשרה ייחודית בתחום ניהול ובקרת פרויקטים. במהלך לימודי ניהול פרויקטים בקמפוס ברמת-גן נחשפים הסטודנטים והסטודנטיות למידע רב ועדכני בתחום ניהול הפרויקטים בימינו, והידע הזה מלווה אותם לאחר תום הלימודים בחיים המקצועיים.

למידע נוסף על לימודי ניהול פרויקטים ולהרשמה לתוכנית קורס ניהול פרויקטים נא לשלוח קורות חיים למייל: shraga.lapides@biu.ac.il

>> לפרטים ולהרשמה לחץ כאן<<

ניהול פרויקטיםמטרת קורס ניהול פרויקטים

תכנית הלימודים של קורס ניהול פרויקטים נועדה להקנות ללומדים ידע מקצועי מקיף ועדכני על תחום ניהול ובקרת פרויקטים בתחום הבניה, התשתיות והתעשייה. לימודי ניהול פרויקטים שמים דגש על הקניית כלים מעשיים וייחודיים לתפקיד ניהולי על מנת להוביל תהליכים ברמת הפרויקט והארגון.

 

תנאי קבלה של קורס ניהול פרויקטים ומשך הלימודים

כל מועמד נדרש לעמוד בתנאי הקבלה: בעלי תואר ראשון, ניסיון של שנתיים לפחות בתחום

בינוי / תעשיה / תשתיות / אדריכלות / מוניציפאלי וכו', ראיון קבלה.

תחילת הלימודים- אוקטובר 2021, מועדים סופיים ימסרו בהמשך.

השיעורים יתקיימו בימי רביעי, בין השעות  16:30-20:30. משך כ-3.5 חודשים, 13מפגשים (52 שעות לימוד).

 

היכן מתקיים קורס ניהול פרויקטים?

קורס ניהול פרויקטים מתקיים באוניברסיטת בר-איל בקמפוס רמת גן.

 

 עלות קורס ניהול פרויקטים

 עלות ההשתתפות בתכנית ניהול ובקרת פרויקטים היא: 4,100 ₪.

 דמי הרשמה: 250 ₪ (נכללים בתשלום שכ"ל ואינם מוחזרים במקרה של ביטול) .

 

תעודת גמר קורס ניהול פרויקטים

מטעם לימודי תעודה באוניברסיטת בר-אילן על עמידה בהצלחה ב"קורס להכשרת מנהל ובקר פרויקטים"

למידע נוסף על לימודי ניהול פרויקטים ולהרשמה לתוכנית קורס ניהול פרויקטים נא לשלוח קורות חיים למייל: shraga.lapides@biu.ac.il


ט.ל.ח

מידע כללי על תחום ניהול הפרויקטים

ניהול פרויקטים הינו תחום העוסק בתכנון, הפקה ובקרה על מיזמים קטנים או גדולים אשר מתארגנים על מנת להשיג תוצאה ייחודית כלשהי, בין אם מוצר, שירות וכד'. עם השגת התוצאה הסופית מסתיים הפרויקט. ניהול פרויקטים נכון מתבצע הן ברמת התקציב, הן ברמת לוחות הזמנים והן ברמת כוח האדם המוקצה לכל פרויקט, על מנת להשיג את התוצאה והמטרה שלשמו הוקם. לימודי ניהול פרויקטים חשובים לכן, שכן הם משלבים בין התאוריה לבין הרמה הפרקטית הלכה למעשה.

לימודי ניהול פרויקטים - על אילו פרויקטים מדובר?

פרויקט יכול להיות יצירת מוצר כלשהו על כל תהליכיו השונים, הטמעה של מערכת חדשה בחברה, ביצוע שינוי ארגוני כלשהו ו/או התייעלות ארגונית, יוזמה חברתית כלשהי בעלת מטרה ספציפית ועוד. כל פרויקט נחלק בדרך כלל לחמישה שלבים: ייזום, תכנון, ביצוע, בקרה וסגירה ולכל פרויקט טווח זמן שונה בהתאם למטרת התהוותו. לימודי ניהול פרויקטים מעניקים לסטודנטים ולסטודנטיות הכשרה מקיפה שתסייע להם בפרקטיקה המקצועית היומיומית.

קורס ניהול פרויקטים - למי מתאימים לימודי ניהול פרויקטים?

למעשה כל תהליך המבקש להשיג תוצר (פיזי או רעיוני), מחייב ידע מוקדם, תכנון מראש ויישום מובנה. על כן, לימודי ניהול פרויקטים מתאימים לכל מי שעובד בארגון או באופן פרטי ומבקש להפיח חיים ברעיון תאורטי, או לדייק ולשפר תהליך קיים. יישום שלבי ניהול של פרויקט, כמו גם הכלים שתומכים בניהולו הם קריטיים להצלחתו, ועל כן כל מי שעוסק/ת בהקמה ובפיתוח של רעיונות עד לשלבים הפרקטיים ימצאו עניין בקורס ניהול פרויקטים.

לימודי ניהול פרויקטים בסביבה האקדמית של אוניברסיטת בר-אילן

הבחירה ללמוד לימודי תעודה דווקא בסביבה אקדמית, הוא שילוב מנצח במיוחד בהקשר של קורס ניהול פרויקטים, ואלו בין השאר יתרונותיו:

* קורס מקיף: לימודי ניהול פרויקטים בבר-אילן הם מקיפים ומציידים את הלומדים והלומדות בכלים פרקטיים לשימוש בעולם המקצועי.

* קורס פרקטי: לא משנה באיזה תחום עוסקים, קורס ניהול פרויקטים מעניק מעטפת כוללת של השלבים המובנים שצריך לבצע במהלך מעגל חיים של פרויקט מתחילתו ועד סופו. בקורס נלמדות המתודות והצעדים שיש לנקוט כדי להצליח לבנות ולסיים פרויקט בהצלחה בכל תחום שתבחרו.

* קורס איכותי ומתקדם: לימודי ניהול פרויקטים בבר-אילן מועברים על ידי טובי המרצים בתחום וקיומם באוניברסיטה מאפשר לסטודנטים ולסטודניות ליהנות ממתקני האוניברסיטה ומסביבה אקדמית איכותית.

* קורס כדאי: הקורס עשיר ומקיף בידע, אך קצר יחסית ועלותו שווה לכל כיס.

* קורס שמתאים לאנשים עובדים ו/או בעלי משפחות: הקורס מתקיים פעם בשבוע, בשעות הערב ולמשך מספר שבועות בלבד. 

 

למידע נוסף על לימודי ניהול פרויקטים ולהרשמה לתוכנית קורס ניהול פרויקטים נא לשלוח קורות חיים למייל: shraga.lapides@biu.ac.il