תואר ראשון לאנשים עובדים | לימודים לאנשים עובדים

אתם מבלים המון שעות בעבודה אבל מרגישים שמשהו חסר? מזון לנשמה? כבר שנים שאתם עובדים בתחום מסוים ומחפשים דרכים להתקדם בתוך האירגון או מחוצה לו? שוקלים להתפתח בתחום חדש לחלוטין? אם כן, הגעתם למקום הנכון.

המדור לתכניות מובנות של אוניברסיטת בר אילן מקיים מספר מסלולי לימוד של תואר ראשון המתאים גם לאנשים עובדים. תכניות הלימודים מרתקות והצוות האקדמי והניהולי תומך לכל אורך הדרך עד לקבלת התעודה הנכספת של בוגר תואר B.A. רב תחומי במדעי החברה. להלן תכניות הלימודים לאנשים עובדים שמקיים המדור לתכניות מובנות:

תכנית יהלום – תואר ראשון לאנשים עובדים

כאשר שואלים אתכם מה אתם מעדיפים יותר - לימודי כלכלה, מנהל עסקים או לימודי ניהול משאבי אנוש- אתם עונים "את הכל באותה המידה", אז תכנית יהלום בבר אילן היא בשבילכם. כבר חשבתם שאין סיכוי שתמצאו לימודים לאנשים עובדים שמשלבים את כל תחומי העניין שלכם, שלא יתכן שיש תואר ראשון לאנשים עובדים שיאפשר לכם ללמוד את התחומים הללו, אבל הנה, קיים מסלול לימודים שמאפשר להתמקד גם בכלכלה, גם במינהל עסקים וגם במשאבי אנוש, במסגרת תואר ראשון רב תחומי במדעי החברה.

תואר ראשון לאנשים עובדים | לימודים לאנשים עובדיםלימודים לאנשים עובדים בתכנית יהלום מתקיימים במתכונת של שלושה ימים. כאשר לימודי הליבה נלמדים ביום שישי ועוד יום אחד אחר- הצהריים. ואילו לימודי האנגלית, התרגולים ומפגשי היעוץ בקורסים המתוקשבים נלמדים בעוד יום נוסף בשעות אחר הצהריים.

 הלימודים במסלול זה נמשכים שנתיים בלבד. צפויים לכם 6 סמסטרים עמוסים בלימודים ובעבודה, אבל לאחר שנתיים תוכלו להגיד שגם אתם הצלחתם לעשות תואר ראשון לאנשים עובדים. במסלול כזה כל הסיכויים הם רק לטובתכם.

לפרטים נוספים אודות תוכנית יהלום

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים אודות תואר ראשון לאנשים עובדים ולימודים לאנשים עובדים דרך עמוד צור קשר או בטלפון: 03-7384747.

תוכנית חץ – לימודים לאנשים עובדים

מיומנויות בניהול, קבלת החלטות, ניהול משא ומתן, פסיכולוגיה, התנהגות ארגונית, פסיכופתולוגיה – אם התחומים הללו שולחים אליכם חצים של סקרנות ועניין, תכנית חץ היא תכנית לימודים לאנשים עובדים שמתאימה עבורכם. מדובר במסלול לימודי תואר ראשון לאנשים עובדים המתמקד בניהול ופסיכולוגיה במסגרת תואר ראשון רב תחומי במדעי החברה.

לימודים לאנשים עובדים בתכנית חץ מתקיימים במתכונת של שלושה ימים. כאשר לימודי הליבה נלמדים ביום שישי ועוד יום אחד אחר- הצהריים. ואילו לימודי האנגלית, התרגולים ומפגשי היעוץ בקורסים המתוקשבים נלמדים בעוד יום נוסף בשעות אחר הצהריים.במהלך 6 סמסטרים רצופים, שהם בסך הכול שנתיים, יהיה לכם תואר ראשון שיעשה רק טוב לחיים המקצועיים והאישיים שלכם. נשמע מעניין? רוצים לשמוע עוד על תכנית חץ?

לפרטים נוספים אודות תכנית חץ

 

תוכנית ינשופים – תואר ראשון לאנשים עובדים

רוב הלימודים לאנשים עובדים בתכנית ינשופים מתקיימים בשעות הערב המאוחרות ולכן שם התכנית "ינשופים", מטיב לתאר את מסלול לימודים זה.

תכנית ינשופים מתמקדת בתחומי ניהול ומשאבי אנוש כחלק מלימודי תואר ראשון רב תחומי במדעי החברה. התכנית מתאימה לאנשים שעוסקים בניהול עובדים או בתחומי כוח האדם, אך גם לאנשים חסרי ניסיון רלוונטי שרוצים להתפתח בתחום מומלץ לבחור בתוכנית זו.

תכנית ינשופים היא מסלול נוח מאוד של תואר ראשון לאנשים עובדים והלימודים בתוכנית זו נמשכים שנתיים קלנדריות. עם הרבה אנרגיות ועבודה עצמית, כולל לימודים בסמסטרי הקיץ, תוכלו לאחוז בתעודת הבוגר תוך שנתיים ( 6 סמסטרים). נשמע לכם מעניין? רוצים לשמוע עוד על תכנית ינשופים?

לפרטים אודות תכנית ינשופים

 

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים אודות תואר ראשון לאנשים עובדים ולימודים לאנשים עובדים דרך עמוד צור קשר או בטלפון: 03-7384747.