ניהול משאבי אנוש | לימודי משאבי אנוש - בר-אילן

אם אתם מתעניינים בלימודי ניהול משאבי אנוש, הגעתם למקום הנכון. המדור לתכניות מובנות באונ' בר-אילן מקיים שתי תכניות לימודים לתואר ראשון הכוללות בתוכן לימודי ניהול משאבי אנוש.
ניהול משאבי אנוש, לימודי משאבי אנוש
 

1. "תכנית יהלום": לימודים לתואר ראשון רב תחומי במדעי החברה. התכנית מתמקדת בלימודי ניהול משאבי אנוש, כלכלה ומנהל עסקים.
להלן קישורים לתוכנית יהלום שנפתחת בסמסטר א' ותוכנית יהלום שנפתחת בסמסטר ב' 

2. "תכנית ינשופים": לימודים לתואר ראשון רב תחומי במדעי החברה תוך התמקדות בלימודי משאבי אנוש ובניהול.
להלן קישור לתוכנית ינשופים

לבירורים נוספים בנושא לימודי ניהול משאבי אנוש במדור לתכניות מובנות באונ' בר-אילן הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך עמוד צור קשר או בטלפון: 03-7384747.

תקופת הלימודים בתכניות המשלבות לימודי ניהול משאבי אנוש בבר-אילן:

מסלול לימודים זה אורך כשנתיים קלנדריות. ימי הלימוד הנלמדים בתכנית שלנו הם שלושה ימים. כאשר לימודי הליבה נלמדים ביום שישי ועוד יום אחד אחר- הצהריים. ואילו לימודי האנגלית, התרגולים ומפגשי היעוץ בקורסים המתוקשבים נלמדים בעוד יום נוסף בשעות אחר הצהריים.מסלול זה פותח דלת לאנשים עובדים המעוניינים להתקדם לתואר אקדמי המשלב לימודי ניהול ומשאבי אנוש.

הקורסים בתכניות המשלבות לימודי ניהול משאבי אנוש בבר-אילן:

בשתי תכניות הלימודים נלמדים קורסים רבים מחטיבת משאבי אנוש כגון: התנהגות ארגונית, ניהול משאבי אנוש ופיתוח משאבי אנוש, מבוא לפסיכולוגיה חברתית, יחסי עבודה, מבוא למינהל ציבורי ומדיניות ציבורית, הנעת עובדים, קבלת החלטות ועוד.

בנוסף, נלמדים קורסים בהתאם לתוכנית הלימודים הספציפית - ב"תכנית יהלום": קורסים בתחום כלכלה ומינהל עסקים, ב"תכנית ינשופים": קורסים בתחומי ניהול ומשאבי אנוש.

בוגרי שתי התכניות יוכלו להשתלב בתחומי תעסוקה מגוונים בגופים ארגוניים, כלכליים-פיננסיים וחברתיים רבים.

הכיתוב בתעודת הבוגר:

הלימודים בכל אחת משתי התוכניות מקנים לבוגרים תואר ראשון רב תחומי בפקולטה למדעי החברה, כאשר על תעודת הבוגר ירשם: "ב.א רב תחומי במדעי החברה".

לבירורים נוספים בנושא לימודי ניהול משאבי אנוש במדור לתכניות מובנות באונ' בר-אילן הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך עמוד צור קשר או בטלפון: 03-7384747.

מידע כללי אודות לימודי ניהול משאבי אנוש:

ניהול משאבי אנוש הוא תחום ניהולי המתייחס להתנהלות אירגונים ולהתנהגותם. תחום זה מניח כי העובדים באירגון הם משאב ככל משאב אחר ומשאב זה הוא בסיס העבודה המרכזי.

הגישה שהתפתחה בתחום ניהול משאבי אנוש היא בחינת הצרכים הפיזיים של העובד לצד הצרכים הריגשיים והסוציאליים-חברתיים של העובד. גישה זו של ניהול משאבי אנוש הביאה לפריחה בתחום המתבטאת במחלקות יעודיות של כוח אדם באירגונים וחברות העוסקות בקבלת עובדים, מיון והכשרה, רווחה, תקשורת בארגון ועוד. חשיבות השימור, הטיפוח וקידום כוח האדם בעידן הטכנולוגי והמודרני בו אנחנו חיים היא גדולה. הקידמה, הטכנולוגיה, צמיחת הארגונים הגלובאליים ותרבויות העבודה בעולם, כל אלו יוצרים סביבת עבודה מרתקת. לכן חשוב ללמוד ניהול משאבי אנוש, להכיר את שיטות הניהול, השימור ופיתוח המשאב האנושי, להבין את צרכיו ואת הדרכים להתמודד עם מכלול הדרישות בעולם הגלובאלי.

ניהול משאבי אנוש זהו גם תחום דינמי שלא מפסיק להתפתח. אם בעבר מנהלי משאבי אנוש התמקדו בעיקר במשימות מנהליות הרי שכיום העוסקים בניהול משאבי אנוש נחשבים לשותפים אסטרטגיים, ויש להם מקום של כבוד בשולחן של ההנהלה.

יתרונות לימודי משאבי אנוש בר-אילן

לימודי ניהול משאבי אנוש באוניברסיטת בר-אילן במסגרת "תכנית יהלום" או במסגרת "תוכנית ינשופים" טומנים בחובם מגוון רחב של יתרונות הן לסטודנטים והן לבוגרים, בין היתרונות ניתן למנות את הבאים:

  • לימודי משאבי אנוש במוסד אקדמי מוביל.
  • השלמת תואר ראשון בתוך שנתיים בלבד!
  • לימודי משאבי אנוש בר-אילן מתקיימים בשעות נוחות, המאפשרות לשלב לימודים עם עבודה, פנאי וקריירה.
  • לימודי משאבי אנוש עם סגל מרצים וחוקרים המומחים בתחום משאבי האנוש.
  • בוגרי לימודי משאבי אנוש בר-אילן שהצטיינו בלימודים יכולים להמשיך את לימודיהם ולהשתלב בתארים מתקדמים.
  • בפני בוגרי לימודי משאבי אנוש בבר-אילן פתוחות שפע של אפשרויות תעסוקה, בשלל מגזרים ותחומים ובמגוון תפקידי מפתח.

לבירורים נוספים בנושא לימודי ניהול משאבי אנוש במדור לתכניות מובנות באונ' בר-אילן הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך עמוד צור קשר או בטלפון: 03-7384747.