ללמוד פסיכולוגיה וניהול במסגרת תואר באוניברסיטה

החיבור שבין פסיכולוגיה וניהול מתבקש בתקופה בה אנו חיים. לא בכדי מסתמנת מגמה עולמית בתחומים אלו - ארגונים בינלאומיים גדולים כבר הבינו שכיום בעידן המודרני הנכס המשמעותי ביותר שלהם הוא ההון האנושי, וסביבו נבנית התרבות האירגונית והגדרות תהליכי העבודה. תובנה זאת ייצרה את הצורך באנשי מקצוע בעלי התמחות והבנה עמוקה בקשר שבין האדם לארגון, וזו הובילה לפיתוח מסלולי לימודים והכשרה בתחומי ניהול ופסיכולוגיה.

פסיכולוגיה וניהול

לא ייפלא איפא מדוע רבים ורבות מחליטים ללמוד פסיכולוגיה וניהול. מדובר בתואר שיש מאחוריו הגיון רב ותבונה וכן ראייה רחבה על העולם החדש המתהווה לנגד עיננו. לימודי פסיכולוגיה וניהול הם מרתקים, ומציידים את הסטודנטים בידע וכלים המסייעים להתפתחותם לא רק במישור המקצועי, כי אם גם במישור האישי והבין-אישי, ותורמים רבות להבנת העולם שסביבנו. בוודאי תשמחו לדעת כי לימודי ניהול ופסיכולוגיה מתקיימים במסלול מיוחד של לימודי תואר ראשון רב תחומי במדעי החברה במסגרת המדור לתוכניות מובנות באוניברסיטת בר-אילן עליו תוכלו לקרוא בהמשך.

למידע נוסף על אודות לימודי פסיכולוגיה וניהול במסגרת תואר במדעי החברה בבר אילן, הנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר דרך עמוד צור קשר או בטלפון: 03-7384747.

לימודי פסיכולוגיה וניהול - כי ללא רווחה איך רווח

לימודי ניהול ופסיכולוגיה מציעים שילוב ייחודי המאפשר לסטודנטים לחקור רבדים עמוקים בנפש האדם בד בבד עם רכישת מיומנויות ניהול מתקדמות, כאשר המכנה המשותף ביניהם הוא שבשתי דיסציפלינות אלו מתרכזים בהון האנושי.

ניהול הוא יותר מייצור של מוצרים, הוא יותר ממספרים, טבלאות וחישובים והוא גם הרבה יותר משיווק להמונים – הוא קודם כל ולפני הכול קשור לאנשים. גם בפסיכולוגיה וגם בניהול עובדים עם, לצד וביחד עם אנשים, ומי שמבין שללא רווחה אין רווח ומצליח לשלב בין ידע ניהולי לבין יחסי אנוש - מוביל את הדרך להצלחה.

היתרונות בלימודי פסיכולוגיה וניהול

בשנים האחרונות יותר ויותר חברות הבינו כי הצלחה עסקית מונעת על ידי עובדים וצוותים, וההתנהגות האנושית משפיעה על כל היבטי הניהול. פסיכולוגיה מספקת למנהלים תובנות המסייעות להבין את התנהגות האנושית בהקשרים עסקיים והיא חלק אינטגרלי וחשוב בניהול חברות, גופים וארגונים. משכך הם פני הדברים לימודי פסיכולוגיה וניהול טומנים בחובם כמה יתרונות ברורים:

* במהלך לימודי ניהול ופסיכולוגיה מקבלים הסטודנטים ידע וכלים שניתן ליישם במגוון ענפים, מה שמאפשר לבוגרים להשתלב בכל תחום ומגזר שיבחרו.

* לימודי פסיכולוגיה וניהול הם לימודים רב-תחומיים המפגישים את הסטודנטים עם תחומי דעת רבים המרחיבים את הידע ופותחים אופקים.

* איש העסקים המצליח דאגלס קונאנט אמר פעם: "To win in the marketplace you must first win in the workplace". תובנה זו חלחלה היטב וכעת הדרישה לבוגרי לימוד פסיכולוגיה וניהול נמצאת במגמת עלייה.

* בוגרי לימודי פסיכולוגיה וניהול משתלבים בעמדות מפתח, נהנים מגמישות בקריירה כמו גם ממגוון רחב של אפשרויות קידום והתפתחות מקצועית.

* כל העולם פתוח בפני בוגרי לימודי פסיכולוגיה וניהול ויש שפע אפשרויות תעסוקה: הבוגרים יכולים להשתלב במגזר הפרטי, בחברות ועסקים, ברשויות, בארגונים, בגופים גדולים, הם יכולים להיות שכירים או יועצים עצמאיים.

תוכנית "חץ": ללמוד תואר ראשון רב-תחומי מדעי החברה בתחומי ניהול ופסיכולוגיה - בשנתיים

המדור לתוכניות מובנות באוניברסיטת בר-אילן מקיים את תוכנית "חץ" ללימודי תואר במדעי החברה בתחומי ניהול ופסיכולוגיה ומאפשר השלמת תואר בתוך בשנתיים קלנדריות בלבד (6 סמסטרים רצופים).

הלימודים בתוכנית "חץ" מתקיימים פעמיים בשבוע, פעם בשבוע ביום חול בשעות אחר הצהריים, ופעם בשבוע בימי שישי, כך שהסטודנטים יכולים גם לרכוש תואר אקדמי יוקרתי ומבוקש וגם להמשיך לעבוד ולפתח את הקריירה - במקביל.

תוכנית "חץ" ללימודי תואר בין תחומי בניהול ופסיכולוגיה היא מעניינת ועדכנית, והסגל האקדמי שלה  מונה חוקרים ומרצים מובילים המלווים כל סטודנט וסטודנטית באופן אישי לאורך כל הדרך, משלב הרישום ועד לקבלת התואר.

למידע נוסף על אודות לימודי פסיכולוגיה וניהול במסגרת תואר במדעי החברה בבר אילן, הנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר דרך עמוד צור קשר או בטלפון: 03-7384747.